5. ‘’Kadın Hakları ve İş Hayatında Kadın’’ Konulu Panel

8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla 5. Sini düzenleyeceğimiz ‘’Kadın Hakları ve İş Hayatında’’ konulu panelimiz bu yılda 8 Mart Salı günü saat 15.00’te Hastanemiz konferans salonunda gerçekleşecektir.

Akademi Hastanesi Yönetimi adına bilgi veren Başhekim Op. Dr. Memet KILIÇLAR; Akademi Hastanesi olarak sadece hizmet verdiğimiz hastalarımızın değil, toplumsal sorunlara duyarlı davranarak, toplumu bilinçlendirmeyi amaçlıyoruz. Bu anlamda hizmet kalitemizi her geçen gün arttırıyor, işbirliklerimiz ile birçok kurumun yanında olmaya çalışıyoruz.

8 Mart Salı günü saat 15.00’te Akademi Hastanesi konferans salonunda, bu yıl beşincisini düzenleyeceğimiz ‘Kadın Hakları ve İş Hayatında Kadın’ konulu panele,  Sn. Uz. Dr. Meryem AY YAMAN (Psikiyatri Uzmanı), Sn. Yrd. Doç. Dr. Sonyel OFLAZOĞLU (MKÜ İşletme Bölümü Öğretim Üyesi), Sn. Gülşah ALTINÖZ (Psikolojik Danışman), Sn. Av. Melahat KAHRAMANOĞULLARI (Avukat),Sn. Selda ÖZGÜR (Mor Dayanışma Kadın Derneği Üyesi) ve Başaranların Öyküsü başlığıyla kurdukları aile restorantıyla iş hayatına atılan ve başarı sağlayan Sn. Hatice GÜMÜŞEL konuşmacı olarak katılacaklardır.

Akademi Hastanesi olarak tüm kadınların gününü kutluyor, etkinliğimize tüm kadınlarımızı davet ediyoruz.