Acil Servis Kliniği

Hastanemiz Acil Servisi ; alanında her türlü eğitim ve sertifikasyon programını tamamlamış 4 hekim ve 10 yardımcı sağlık personeliyle, 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.
Halkımızın her türlü acil tedavi veya müdahale gerektiren durumlarında, tam donanımlı acil müdahale ekipmanı, 24 saat kesintisiz laboratuar ve radyoloji desteğiyle ve güleryüzlü personeliyle hastanemiz acil servisi tüm bölgemizin hizmetindedir.
Trafik kazası, düşme ,zehirlenme,kalp krizi, astım krizi, havaleler,kesici-delici alet yaralanmaları, ateşli silah yaralanmaları, kırık çıkıklar, yanıklar, ani gelişen alerjik reaksiyonlar, kalp-solunum durması gibi her türlü hayatı tehdit edici ve sağlığı olumsuz etkileyebilecek durumlar karşısında, Hastanemiz acil servisinde tüm müdahaleler ve tedaviler yapılabilmekte olup; yoğun bakım ve servis desteğiyle de hastalarımızın hayatı korunabilmekte ve iyileşmeleri hızlandırılmaktadır.
7 gün 24 saat kesintisiz sağlık hizmeti veren hastanemiz acil servisi , tecrübeli ve eğitimli hekim kadrosu ve yardımcı sağlık personeliyle ihtiyaç duyulduğu heran yeterli ve gerekli müdahaleyi ve tedaviyi yapabilmekte, bölge insanının haklı güvenini kazanmaktadır.
Bünyesinde tam donanımlı ambulans da bulunduran acil servisimiz, gerekli hallerde hastalarımızın başka bir merkeze naklinide güvenle ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.